Про нас

8 років на ринку України, тисячі вдячних клієнтів!

Виробництво дитячих меблів ТМ "Кузя" розпочато в 2006 році. За цей час наша продукція зарекомендувала себе як якісний, надійний товар, за що в 2012 році була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" у номінації "Промислові товари для населення".

Для виготовлення дитячих меблів ми використовуємо породу дерева Бук з лісових господарств незабруднених зон України. Для оздоблення використовуються екологічно чисті лаки та меблева фурнітура провідних європейських виробників.
На всі матеріали та продукцію є позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93.

У 2012 році було розпочато виробництво дитячої постільної білизни та дитячих матраців.

У тому ж 2012 році ми провели добровільну сертифікацію дитячих ліжечок та стільчиків для годування в ПрАТ "Український інститут меблів" та отримали "Сертифікат відповідності".

Продукція ТМ "Кузя" знаходить своїх покупців як в Україні, так і за кордоном, адже є конкурентноспроможною на зовнішніх ринках.
Ми не зупиняємось на досягнутому і постійно шукаємо нові можливості для розвитку і вдосконалення виробництва, запрошуючи до співпраці гуртових покупців та дилерів.