Статті

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧЕ ЛІЖЕЧКО?
З появою в будинку новонародженого виникає безліч питань, одним з яких є питання по вибору дитячого ліжечка, адже дуже важливо, щоб воно було не тільки безпечним, але і зручним. Тому, купуючи дитяче ліжечко, звертати увагу потрібно не лише на ціну та зовнішній вигляд. Сьогодні виробники дитячих меблів пропонують величезний асортимент різноманітних дитячих ліжечок, що ускладнює вибір ідеального. Але є ряд основних і важливих факторів, за допомогою яких ви зможете дійсно знати, як вибрати зручне і безпечну дитяче ліжечко.
Дитяча кімната без меблів - все одно, що будинок без даху. Ліжечко, стілець для годування, комод-пеленальний столик - ось основні предмети, які повинні знаходитися в кімнаті новонародженого. У міру зростання і дорослішання малюка буде рости і його меблеве багатство. А поки дитяче ліжечко є чи не єдиним його притулком. Бажано, щоб вона задовольняло всі потреби дитини і вписувалося в інтер'єр дитячої кімнати.
 У всі часи найкращим матеріалом для дитячого ліжечка було дерево. Це й не дивно, адже саме цей натуральний матеріал добре пропускає повітря і дозволить дихати ніжній шкірі дитини. Деякі деталі можуть бути пластиковими, проте зверніть увагу на те, щоб їх не було надто багато і щоб вони були безпечними для дитини.Визначити, з чого зроблено ліжечко досить складно, тому перед покупкою обов’язково вимагайте сертифікат якості  або санітарно-гігіенічне заключення вподобаної моделі. Ліжечка ТМ "Кузя" виготовляються з натуральної деревени Бука і Ясеня. 
Що стосується глибини дна, то тут потрібно звернути увагу, що поки ще дитина не може стояти, глибина дна може бути невеликою, щоб батькам було простіше його брати. А от коли дитина досягла активного періоду і навчилася повзати, то глибина ліжечка повинна бути не менше 60-ти – 65-ти см (від верхнього бортика до матраца), інакше малюк ризикує випасти.Усі дитячі ліжечка ( крім "Юлії") тм "Кузя" мають три рівня висоти дна. Дно повинне бути виготовленне із ламелей  . Суцільне дно дешевше, але тоді матрасик не буде «дихати», а це важливо, щоб убезпечити малюка від цвілевих грибків. ТМ «КУЗЯ» використовує ламелі.


Дитячі ліжечка можуть повинні міцно стояти на ніжках, можуть вільно перекочуватися по кімнаті на коліщатках. Деякі моделі являють собою ліжечка-гойдалки зі спеціальним маятниковий механізмом. Так багато хто скаже що- десь з 6-9 місяців маленький чоловічок починає проявляти бурхливу рухову активність. Розгойдавши таке ліжечко, малюк може випасти з неї і заподіяти шкоду своєму здоров'ю. Дитячі ліжечка ТМ «КУЗЯ» оснащенні механізмом фіксації маятника.
 
Що стосується бортиків, то краще купувати таке ліжечко, бортик в якому відкидається. Це потрібно тоді, коли дитина вже самостійно зможе вилазити з ліжечка. Крім того, це дуже зручно в нічний час, особливо, якщо ліжечко стоїть поруч з батьківським ліжком впритул. Тоді мама зможе годувати своє чадо, не встаючи і майже не прокидаючись.  Купуючи ліжечко, слід звернути увагу на кількість палочок в боковинці, мінімальна кількість палочок  12 штук ,  якщо використовують планки-то їх кількість може бути 11 штук,  адже важливу роль в конструкції ліжечка відіграє відстань між палочками або планками.  Це потрібно для того щоб не травмувалась Ваша дитина.
У будь-якому випадку тут вибір за вами! Вдалої покупки і здорового сну вашому малюкові!
З повагою виробник дитячих ліжечок  ТМ «КУЗЯ»